| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

am o intrebare nu am mai primit update de mult la telefon telefonul fiind un HTC desire 500 cum as putea sa primesc update-ul?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Cum pot verifica dacă am ultimele actualizări software pe telefonul meu?
1. Deschideţi prin glisare panoul Notificări şi apoi apăsaţi Setări. 2. Apăsaţi Despre > Actualizări software > Verificare acum. " - SURSA :
http://www.htc.com/ro/support/htc-desire-500/faq/6/#faq-158155

Toate cele bune!

| 7octombrie a răspuns:

Daca verifici update-ul si iti spune ca esti la zi, aia e. Nu mai poti face update mai departe.