| VanatorulDeFantome a întrebat:

Am o problema! Am un Samsun galaxy young si vreau sa iau dupa el niste clpuri si sa le pun pe calculator! Dar am o problema, dupa ce conectez mufa la telefon imi apare sa bifez unul dintre urmatoarele 2 : Dispozitiv media (MTP) si Camera foto (PTP). orice as bifa nu-mi apare nici un clip! Funda pentru cel ce-mi da primul raspuns!

Răspuns Câştigător
| AlexBurn a răspuns:

Conectezi cablul, si astepti pana se incarca. apoi intri in my computer si intri in telefon... Apoi o sa gasesti folderul unde se afla videoclipurile