| messi12345 a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o intrebare:
Cum pot pune o poza la apelant?
Adica cand cineva ma suna sa imi apara poza. Am note 3.

2 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

1.Selectezi contactul
2. Ediare
3. Apesi chenarul cu poza in partea dreapta jos unde e un +
4. Apoi alegi selectare poza din galerie sau fotografii
5. Astepti sa se incarce apoi alegi salvare din partea dreapta de sus.
Have a fan! :*

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai intri la agenda si dai la setari si apoi edit (sa fie selectat nr-ul la care vrei sa pui poza) sau ceva acum depinde si de telefon, daca ai unul clasic este posibil sa nu iti mearga. Si vezi ca imaginea o poti pune doar din fotografiile tale, iar daca stergi fotografia iti dispare si la agenda. Sper ca ti-am fost de folos. Funda?