| Ana a întrebat:

Cum pot sa pun poza la apelant, adica cand ma suna cineva sa apara poza? am Samsung E250

Răspuns Câştigător
| frida0purple a răspuns:

Salut.
eu am tot samsung-f250.
pai in primul rand trebuie sa ai acea copiata in telefon. Apoi intrii iar in agenda, cauti pers. pe care ai copiat-o si in telefon, dai apesi pe ea de doua ori, si dai mai jos. iti apare o figurina si scrie "Neatribuit" apesi acolo si te duce in fisierele tare cu poze. si de acolo selectezi o poza si gatahappy.

2 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Mai este o metoda: intra la poza pe care vrei sa o pui, Options, Set as, Caller image si iti apare agenda, dar numai numerele pe care le ai memorate in telefon, nu pe sim. De acolo alegi persoana la care vrei sa apara imaginea respectiva.