| Chicharito a întrebat:

Hey TPU...Am si eu o problema! In urma cu o luna mi-am facut card la bcr.Cei de la bcr ne-au dat la toti care suntem pe cosmote un fel de cartela cu o extraoptiune doar pentru cei care si-au facut card(444 se numeste ). Acum imi cere 3 euro ca sa o reactivez.Mi-au trimis un mesaj (sa am 3 euro cand va expira perioada) si nu am avut timp sa cumpar 3 euro...Acum (dupa 2 zile) am 3 euro credit si nu stiu cum sa o mai activez...Cine ma poate ajuta? dau FUNDA!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in mesajul primit acum doua zile si ar trebui sa iti spuna ce sa faci.Un nr de telefon ceva.