| CorNNeL a întrebat:

Sall TPU, de curand miam reincarcat cartela de cosmote, si eu vroiam sa activez o extraoptiune si ma sa activat alta, mai am 12 zile pana expira creditu si vreau saMI bag iar o extraoptiune si vreau sa stiu daca se poate, se poate sa activezi o alta extraoptiune in acceasi luna va rog mult, funda + vot

2 răspunsuri:
| d33a15 a răspuns:

Da.se pot activa 2 extraoptiuni intr-o luna.dar nu mai multewinking

| CorNNeL explică (pentru d33a15):

Nu cred ca ai inteles, eu am o extraoptiUne care contine doar 2000 min/sms si vreau samI pun extraoptiunea Play Free S si Nu stiu daca se poate activa alta Extraoptiune