| RaluuxD a întrebat:

:* Am un Samsung Galaxy Y (Young) si m-am plictisit de jocurile vechi. Aplicatiile nefolositoare. Dati-mi niste sfaturibig grin

>; D< Ce jocuri imi recomandati? Aplicatii? Fundabig grin

2 răspunsuri:
| RaluuxD explică:

Am instalat aproape toate aplicatiile si toate jocurile. dar tot m-am plictisit. Oricum mersi:*

| DragonyBlueStar a răspuns:

Sti... si eu am un Galaxy Y si ma plictisesc de mooor! Mai ales ca cele mai interesante jocuri nu sunt compatibile dar am gasit o solutie! Instaleaza de pe market s-au internet One Mobile Market e mega fain pot lua ce jocuri vreau care sunt in top dar unele desi te lasa sa le instalezi nu prea merg dar unele sunt super! Vezi ca one mobile market are ca simbol numarul unu. Sper ca te-am ajutat!