| RobertaChan a întrebat:

am un telefon : Samsung galaxy J3 2017 care atunci cand intru pe o aplicatie se stinge.Si i.am dat restart.Tot nu vrea sa mearga si daca intru pe o aplicatie se stinge...Este vorba de aplicatia Gacha Verse.La majoritatea functioneaza.Cred ca e vorba la o problema a telefonului meu. Ajutati-ma, va rog!

2 răspunsuri:
| ronaldo12306 a răspuns:

De obicei la Samsung-uri (și eu am) după o perioadă de timp se blochează câte puțin. Până la urmă o să se blocheze ecranul. Trebuie dus la reparator de-n dată. Eu l-am dus și am rezolvat.

| RobertaChan explică (pentru ronaldo12306):

Telefonul meu isi da restart!