| LMC1205 a întrebat:

Astazi mi-am instalat aplicatia fake location si cand pun degetul pe ecran imi arata patru linii care vin din 4 directii (stanga, sus, dreapta, jos) si daca misc degetul pe ecran imi arata unde am pus degetul printr-o linie o linie cu punctulete albastre ai rosii. Am un Samsung galaxy ace4.

1 răspuns:
| Christopher_Marian_1990 a răspuns:

Aplicatia dupa ceea ce spui tu e altceva. Aplicatia ta verifica touch-ul dispozitivului. Si apropo, ai optiunea de "fake location" direct pre-instala in telefon. Intra in optiuni dezvoltatator si gasesti acolo o optiune numita "Permite acces locatii fictive"