| AditaaF a întrebat:

Salut,am achizitionat de curand un Samsung Galaxy S5, de la "cineva"(deci nu din magazin).
La prima impresie arata bine,pe spate are punctulete,cum arata la cele originale.Dar am o mica problema, se tot blocheaza cand intru pe diferite jocuri (doar cele de la telefon merg bine ).
Se poate ca totusi sa fie fake?
Dau funda!/

Răspuns Câştigător
| mafiaenglezeasca a răspuns:

Daca are cod imei, cutia, accesoriile sigilate etc nu prea are cum sa fie fake.cel mai bine mergi cu el la un service si iti vor spune!