| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata stateam pe telefon si cautam un film si mi-a aparut un fel de reclama ca daca nu fac nu stiu ce in 30 de secunde imi apare un virus care descarca bateria, intrebarea mea e poate fi reala adica mi s-a parut realistica deoarecea mi-a scris ceva de genu "Lenovo-ul tau..." a si daca resetez telefonul cu stetarile din fabrica virusul dispare? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

100% nu e reala! nu exista nici un virus sunt sute de reclame care te fac sa le descarci aplicatiile. fii sigur si ignora astea, adevaratele atentionari ti le da antivirusul, daca ai, dar in general nu prea sunt foarte multi virusi pe un telefon big grin deci ignora sunt 100% false.