| lexualex11 a întrebat:

cand vreau sa fac un apel in conferinta zice ca operatia nu a putut fi efectuata. Am Orange yomi.Am urmat toti pasi am pus un apel in asteptare, tot. Ce treuie sa fac?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai deja serviciul activ, atunci cand te afli intr-un apel, pui apelul in hold, initiezi (sau primesti) un nou apel iar apoi, din meniul telefonului selectezi optiunea de "conferinta". Daca serviciul nu este deja activ, il poti activa accesand meniul *100#, ramura "Servicii", dupa care selectezi "Apel Conferinta". Iti mentionez ca acesta este disponibil doar abonatilor.
O zi buna,
Orange Helper