| y0n4tT0x1c a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy s3 mini?
Isi merita banii?
Funda!(Daca la cumparat cineva as dori sa-mi spuna din ce magazin l-a luat si cat a dat pe el mersi )

Răspuns Câştigător
| Marius_4665 a răspuns:

Mama are S3 si merita pana la ultimul banut.
Are o grafica superba si toate cele.
Ea l-a luat de la Vodafone pentu ca este abonata acolo...
Intereseazate in mai multe locruri deoarece s-ar putea sa fie diferente de pret...
Bafta...

2 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Merita Samsung galaxy s3 mini. E un telefon foarte bun. Plus ca e produs de Samsung.

| andy2598 a răspuns:

Cel mai mic pret e de 1174 de lei de la AVstore.ro.Parerea mea e ca telefonul e bun, dar sunt altelee mai bune la acelasi pret sau chiar mai mic.De exemplu Acer cloud mobile sau Nokia lumia 800 intra pe gsmarena.com si convingete