| PurpleKusH a întrebat:

cei care aveti Samsung galaxy s3 neo sau aveti prieteni care au sau chiar voi daca l-ati avut.
Ma intereseaza daca e intr-adevar cum scrie in specificatii are dual sim (dual stand-by) si daca vine direct cu android kitkat 4.4.2 sau trebuie facut upgrade de la 4.3 jelly bean?

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexs_Alexs_1999 a răspuns:

Logic ca este dual sim daca asa scrie in specificatii desi nu l-am avut deoarece nu indragesc telefoanele Samsung, acesta vine exact cum ai precizat mai sus ( am prieteni care au acelasi telefon scris de tine mai sus ).