| 123456450 a întrebat:

Cine stie pe ce telefoane gasesti jocurile Logo Quiz si Pou? In afara de telefonul Alcaltel! Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Logo Quiz si Pou se pot pune pe majoritatea telefoanelor cu sistem de operare Android sau iOS (iPhone). Nu conteaza de ce producator sunt facute, conteaza sa ruleze Android sau iOs.

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Astea sunt aplicatii si le poti descarca de pe Google Play...
PS: pentru cei care vor sa afle denumirile din logo quiz sau alte jocuri asemanatoare.:https://www.youtube.com/watch?v=5qRJVJ4dTtM