| Spoorky a întrebat:

Salut, as vrea si eu jocul LOGO QUIZ pentru un Nokia asha 302 telefonul nu are andoiod jocul sa fie symbian s40 sau java eu am tot cautat si n-am gasit
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

2 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Iti vinzi telefonul pe care il ai acum si cu banii stransi iti iei un Android. Sau iti iei BlueStacks pe PC si ai aplicatii de Android pe PC.

| Don714 a răspuns:

Daca nu ai la telefon android nu poți pune nici o aplicatie sau jocuri in afara de cele din telefon si de la folderul aplicati in care poate este opera mini si 1 joc 2 naspa dar alt ceva nu se poate. FUNDA?