| Daria84 a întrebat:

Hey,TPU! Daca am abonament părintii imi pot vedea ce vorbesc pe whatsApp? Am abonament la Vodafone si ma gândeam că ei la plata facturii pot vedea ce vorbesc pe whatsApp! Va rog, raspunde-ti-mi! Dau funda!

2 răspunsuri:
| RespiraSiInspira a răspuns:

Gandeste-te si tu putin.Ar trebui sa infasoare factura aia pe un sul de hartie igienica la cat de mult se vorbeste pe whatsapp laughing nu inteleg cum de te-ai gandit macar la asa ceva

| RazvanPop a răspuns:

Nu are nici o legatura Whats App cu Vodafone, normal ca nu are cum sa vada ce vorbesti tu pe Whats App.