| blurixe a întrebat:

Deci eu am abonament pe Vodafone cu vreo 800 de minute si 200 de minute nationale. De obicei nu am depasit plata, dar azi am descoperit ca am de plata 12 euro suplimentar pentru ca uitasem ca unul din prietenii cu care vorbeam avea cartela pe ORANGE. Si eu nu mai ma minute nationale. Si am mai vorbit cu el inca vreo ora azi si o sa am de plata suplimentar vreo 20 de euro. Maine imi vine factura si cand o va vedea tata cred ca se va supara enorm de mult... Nu stiu ce sa-i spun pentru ca ultimii mei bani au ajuns la parintii mei si nu am cum sa platesc factura.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le zici ca ai vorbit mult si nu vei repeta greseala. Daca ai internet vorbesti gratis nu te-ai gandit la asta?

| jejy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le zici adevaru, daca vei minti te vei infunda mai tare si crezi ca vei rezolva ceva? Nu. Fi sincera

| mgtow a răspuns (pentru jejy):

Factura e dovada adevarului.