| Xenia16 a întrebat:

daca vreau sa imi vand telefonul si sa imi iau altul, pe ce site e bine sa intru? Am vazut la televizor mercador.ro dar nu stiu sigur.Am telefon Samsung s5360 y si as vrea sa imi iau unul cu multe butoane ca black berry sau altul fiindca actualul telefon nu merge foarte bine sonorul.Deci pe ce site-uri e bine sa intru?

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

In primul rand, ca sa eviti taxele postale/de curierat, cauta in orasul tau, trebuie sa fie vreun forum ceva sau vreo pagina de facebook doar pentru orasul sau localitatea respectiva.
Apoi daca tot nu gasesti, incearca okazii, sunt de incredere. Mercador si Tocmai nu le-am incercat, inca...

| George1985 a răspuns:

Pe okazii.ro/mercador.ro/tocmai.ro