| ANnDrEy a întrebat:

de curand mi-am achizionat o tableta Samsung galaxy tab 10.1 in care poti introduce cartela sim.
Am pus cartela in tableta,am pornito si am cautat in toata tableta functia de telefon si nu am gasito.
Dar in schimb am gasit agenda unde am numerele mele din agenda, pot trimite mesaje dar nu gasesc de unde sa sun...
Am intrat la aplicatii si am gasit douo fisiere:
-Configuratia retelei de telefonie mobila
-Date pentru mobil
Am apasat pe amandoua si nu s-a intamplat nimic

AJUTATI-MA VA ROG!

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ori te duci la magazinul de unde ai cumparat-o si ceri acolo sa iti arate ce si cum, ori suni la nr scurt al retelei pe care esti si ceri sa te lamuresca.

| Ineys a răspuns:

Probabil cartela este doar pentru internetul de pe cartela... 3G/4G. Nu sunt sigur, zic si eu.