| EuGabriela a întrebat:

In opinia voastra ce telefon e mai bun? Allview A5 sau Nokia Lumia? Au amandoua Android? Pot vedea filme pe amandoua? Si cu ce vin la pachet daca le comand de pe internet?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia are Windows. Si l-as recomanda pe ala. Sistemul este mult mai stabil ca Android, iar Nokia este totusi firma, nu romani smecherasi care-si pun numele pe dualsim-uri facute prin pesterile din China. Cu Lumia ai garantia calitatii, cu Allview ai garantia banilor multi aruncati pe mizerii chinezesti under-brand.

| NakaTaka a răspuns:

Nokia Lumia.Da au amandoua sistem Android.Amandoua vin cu
-casti
-incarcator
-baterie

| bogboy101 a răspuns (pentru NakaTaka):

Esti prost? are wp8 toata ziua. cauta ami bine pe nettongue

| Aaaaaaaaandrei a răspuns:

Allview a5 are android iar Nokia wp, da poti vedea filme pe amandoua.Eu am un a5 iar al meu a venit la pachet cu : casti, incarcator, si folie de protectie

| EuGabriela explică (pentru Aaaaaaaaandrei):

Si calitate? Adica se merita bani?