| Ssandu_Gabrell_1996 a întrebat:

Sallut! am un iphone 3gs si l-am actualizat la ios 6.1.3.Totul a decurs perfect pana am ajuns la activare de aici nu stiu ce sa mai fac imi poate spune si mie cineva cum il activez? repet iphone 3gs ..nu am cartela lui de activare si prin redsnow nu merge.

1 răspuns:
| RazvanMarius001 a răspuns:

Ceea ce ai patit tu este ceva normal, atunci cand nu ai cartela pe care telefonul tau este blocat.Iti raman 2 posibilitati: fie faci downgrade la ios 5.1.1 cu custom ipsw fie faci jailbreak cu redsnow( jailbreak tethered, adica trebuie conectat la redsnow de fiecare data cand repornesti iphone )