| StephanieF a întrebat:

laughing sunt noua pe aici, si am o mare dilema. De curand, imi voi cumpara un telefon, si inca nu m-am decis daca merita sa imi iau un Samsung Galaxy S3, mie imi place foarte mult ca aspect, si multe avantaje fata de iphone, dar multi se indoiesc de el spunand ca aplicatiile toate costa, ca se blocheaza in timpul jocurilor, si chiar se inchide, Altii zic contrariul, voi ce ziceti? Nu vreau sa imi iau teapa pentru ca totusi, sunt bani :-s funda pentru cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Am S3 si pot sa iti zic ca is mai mult decat multumit de el, ruleaza foarte bine mai multe aplicatii deodata, internetul are o viteza de nu am nici pe laptop cu wireless, jocurile pana acum nici unul nu mi-a facut nici cea mai mica problema. Chiar merita mai ales ca acuma s-a ieftinit mult fata de pretul cu care aparuse pe piata.

3 răspunsuri:
| dodicuta a răspuns:

Nu costa toate, mai multe costa pe IPhone. Whatsapp e gratis pentru android si 1 euro pentru IPhone.Se blocheaza rar si atunci doar cand ai memoria aproape full.Eu am S2 si sunt extrem de fericita ca il am, e super. Daca S2 e foarte bun, S3 e si mai si.Cumpara-l!

| Cristina27061999 a răspuns:

Este un telefon foarte bun si nu se blocheaz decat daca memoria este plina aplicatiile costa dar foarte putine

| StephanieF explică (pentru UnCorpSanatos):

Multi au zis ca sunt nemultumiti, si nu inteleg de ce..merci oricum :*