| littleblackgirl a întrebat:

Am si eu o dilema. Momentan detin un iPhone 4, dar doresc sa achizitionez un Samsung galaxy s3, care costa 2600 de lei. Intrebarea mea este: merita sa dau acesti bani pe respectivul telefon? Adica per total este un telefon bun care isi merita pretul? Dau fundita si multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Eu iti spun ceva, samsungul intrece iphone in aproape toate punctele de vedere, internetul are viteza mai mare pe iphone decat pe Samsung dar in rest, samsungul intrece iphone sa stii!

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un Samsung galaxy s3 si crede-ma isi merita banii din plin.
De asemenea face niste poze extraordinare si bateria este foarte buna, are zeci de aplicati si jocuri poti sa joci chiar si gta san andreas pe el. funda?

| RB26DETT a răspuns (pentru anonim_4396):

Gta san andreas pentru telefon? hai ma! eu am auzit de gta 3 pe telefon nu san andreas.

Răspuns utilizator avertizat
| MaxKiller911 a răspuns:

DA,este mult mai bun decat orice iphone

Răspuns utilizator avertizat
| TumblrAddict a răspuns:

Eu personal as ramane cu iphone-ul, dar merita si S3-ul credhappy

| Railly a răspuns:

Samsung Galaxy s3 este aproape la fel ca IPhone 4. Intr-adevăr Samsung Galaxy s3 e foarte COOL, dar din moment ce ai un IPhone 4 nu prea mai ai de ce sa îți iei si Samsung Galaxy s3. Asta e părerea mea...

| RB26DETT a răspuns (pentru Railly):

Eu iti spun ceva, samsungul intrece iphone in aproape toate punctele de vedere, internetul are viteza mai mare pe iphone decat pe Samsung dar in rest, samsungul intrece iphone sa stii!

| 2handsUp a răspuns:

Dupa mine telefoanele Samsung sunt cele mai tari, mai rezistente si mai bune. Eu cred ca merita.

| Gabitzuu_9957 a răspuns:

Eu zic ca Galaxy S3 este de 1000 de ori mai bun decat Iphone4 happy Si e si mai frumos...Acum e alegerea ta...

| ghostady2011 a răspuns:

Salut. Merita sa dai acesti bani pe telefon deoarece e mai bun ca iphone 5 din toate punctele de vedere. Ai vazazut ca autonomia bateriei la iphone este praf... Si, noi, romanii suntem cu androidele, dupa un ios nu poti sa trimiti pe un android.

| IonutzDeniss a răspuns:

Merita deoarece are procesor bun si este un telefon de ultima generatie

| creatatha a răspuns:

Merita...am si eu unu...si mi se pare mai bun decat iphone-ul..asa credtongue..deci ia-ti!winking big grin

| crissutina a răspuns:

DA merita pentru ca este un telefon performant de ultima generatie! eu asa cred! laughing Funda? :*