| s1ge123 a întrebat:

Voi ce ati alege dintre Nokia Lumia 520 si Allview A5 Duo?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

A5 duo e un android slabut. Recomand lumia 520. Nu are atatea aplicatii, dar se misca foarte bine.

| TOOL a răspuns:

Salut, eu zic sa nu te grabesti Nokia lumia mi se pare un telefon facut degeaba, daca mai pui 200-300 de lei iti iei Allview p5 qaud si e de 10 ori mai bun ca a5 si de 15 ori mai bun ca Nokia lumia.

| AnnaAnnne a răspuns:

Nokia Lumia 520, e mai bun

| Scorpiel a răspuns:

Allview A5 Duodin mai multe motive, primul dintre ele esta ca are android ceea ce iti permite sa descarci cate aplicatii vrei; apoi Allview-ul s-a ridicat destul de mult si scoate produse destul de bune daca stam sa facem si o comparatie calitate pret.

| Anto3 a răspuns:

Eu cred ca Allview A5 Duo Penrtruca le-am vazut pe amandoua in realitate si mi se pare mai avantajos deoarecee mai suptire are android ceea ce e un beneficiu foarte mare ca iti poti trage o gramada de. aplicatii usor si sigur fata
de alte telefoane care au Windows si acelea sunt mai complicate in cazul ca nu te descurci cu tehnologia!
Bine acum e alegerea ta eu mi-am spus doar parerea, am umblat pe Allview si am observat ca se misca bine, e bun taciul si mi s-a parut rezistent! Ma gandeam si eu sa mi-l i-au!

| Anto3 a răspuns:

Eu cred ca Allview A5 Duo Penrtruca le-am vazut pe
amandoua in realitate si mi se pare mai avantajos deoarece mai subtire si are android ceea ce e un beneficiu foarte mare ca iti poti descarca o gramada de. aplicatii usor si sigur fata
de alte telefoane care au Windows si acelea sunt mai complicate in cazul ca nu te descurci cu tehnologia!
Bine acum e alegerea ta eu mi-am spus doar parerea, am umblat pe Allview si am observat ca se misca bine, e bun taciul si mi s-a parut rezistent! Ma gandeam si eu sa mi-l i-au!

| s1ge123 explică (pentru Anto3):

Si eu vreau tot Allview a5 duo laughing, dar pacat ca nu merge real racing 3 pe el sad