| George413 a întrebat:

Hey.TPU, vreau sa imi achizitionez un Lg Optimus Elite si nu stiu daca are slot sim. Ma puteti ajuta? Va multumesc.

6 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Are mini-sim

| dragosbogdan001 a răspuns:

Orice telefon din lumea asta are slot sim!

| Sp33dyt a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/lg_optimus_elite_ls696-4749.php

Daca te referi la sim, acest telefon functioneaza cu mini-sim. daca te referi la card:

"Card slot microSD, up to 32 GB"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cum sa nu aiba slot de sim? orice telefon are asa ceva, altfel nu ar mai fi telefon

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefonul LG Optimus Elite LS696 are Mini-SIM şi are slot pentru card extern microSD de maxim 32 GB - vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_optimus_elite_ls696-4749.php

Toate cele bune.