| Denylove a întrebat:

Hey.TPU..eram prietena foarte buna cu un baiat... apoi a inceput sa imi placa de el..si lui de mine.dar eu am aflat ca ii place de mine de la prieteni si el la fel.dar tot nu am fost impreuna. apoi nu am mai luat legatura.si acum nici macar nu ne mai salutam..cateodata imi este foarte dor de el.dar nu stiu ce sa fac. vreau sa-i scriu ceva pe facebook.dar nu stiu ce.ma puteti ajuta, va rog.

Răspuns Câştigător
| buburuza2007 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa stai de vorba cu el,sa-l intrebi ce s-a intamplat de v-ati distantat atat de rau,poate el nu a vrut sa fie cu tine din cauza ca nu vroia sa strice prietenia,de multe ori se intampla asta,du-te la el si vorbiti,altfel nu ai cum sa afli, spune-i ce simti si ajungeti la o concluzie, cel mai bine, altfel nu vei afla ce s-a intamplat, succes

| Denylove explică (pentru buburuza2007):

Multumesc..cred ca asa voi face

1 răspuns: