| AlinaTha112 a întrebat:

Hey TPU!
Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung star 3 http://www.google.ro/......tp?/search Si vreau sa stiu ce contine pachetul ( adiaca obiectele de care este insotit telefonul ), ma intereseaza in special daca are cablu USB?
Dau funda celui mai concret raspuns! Multumesc anticipat;)!

Răspuns Câştigător
| claudica2703 a răspuns:

Eu mi-am cumparat acum 1 an Samsung star 3 si pachetul standard contine telefon, acumulator si incarcator. Cablu usb se poate achizitiona de la magazinele de profil si nu sunt foarte scumpe. Dar sincer iti recomand, daca vrei telefonul acela, sa folosesti card de memorie la el si sa iti cumperi pentru transferuri de poze, muzica, etc. un cititor de card. Este mic si foarte util si costa mai putin de 8 lei. Eu in Galati am gasit si cu 4 lei. e acel gen de cititor care arata ca un stik usb in care poti introduce cardul microsd si apoi il conectezi la pc/laptop. Singurul dezavantaj e ca trebuie mereu scos si introdus inapoi in telefon, dar pe mine persoal nu ma deranjeaza asta. happy

1 răspuns:
| bubu11 a răspuns:

Daca nu ti-ai cumparat iti vind eu unul+ alt telefon + card de 2 gb + incarcator+ factura de 15 luni garantie la pretul minim de 280 lei