| AlinaTha112 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Samsung star 3 http://www.google.ro/......tp?/search Si vreau sa stiu ce contine pachetul ( adiaca obiectele de care este insotit telefonul ), ma intereseaza in special daca are cablu USB?
Dau funda celui mai concret raspuns! Multumesc anticipat;)!

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Eu am Samsung star 3 (duos) si mi-a dat cablu USB si incarcator, ca la orice telefon
sincer nu iti recomand telefonul asta pentru ca dupa ceva vreme a inceput sa mearga foarte greu, bateria tine putin dar in schimb ecranul e destul de rezistent la cazaturi
cred ca mai bine iti iei alt telefon cu android, eu am facut greseala sa mi-l iau pe asta si cu banii pe care i-am dat pe el puteam sa imi iau unul cu android.

sper ca te-am ajutat si o sa tii cont de sfatul meu, numai bine!

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In pachet gasesti doar telefonul, acumulatorul si incarcatorul; nu vine cu cablu de date, casti, card sau alte accesorii; acestea va trebui sa le cumperi separat.

| AlinaTha112 explică (pentru neluL):

Crezi ca le pot cumpara din acelasi loc de unde imi cumpar si telefonul? si daca da ai idee cat costa un cablu usb? thinking

| neluL a răspuns (pentru AlinaTha112):

Aproximativ 20-25 lei te costa cablul. Parerea mea este sa-ti cumperi un telefon cu Android. Acesta e model vechi fara sistem de operare.

| vasiyo a răspuns:

Telefonul are casti incarcator si cablul usb.

| AlinaTha112 explică (pentru vasiyo):

Esti sigur ai si u? thinking

| vasiyo a răspuns (pentru AlinaTha112):

Nu am eu are un prieten si lui i-a dat cu totul dar depinde de unde il cumperi.