| iulytommo a întrebat:

Vreau sa imi iau alt telefon si nu ma pot decide intre Samsung galaxy S2, LG optimus L9 si Nokia lumia 920/925. Voi care mi l-ati recomanda?

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Galaxy S2. Iar daca ai dubii, atunci ia Galaxy S2 PLUS http://bit.ly/galaxy-s2-plus

| Valentin_Eduard_1998 a răspuns:

La LG o sa iti mearga intarziat touch-ul daca il folosesti mai mult. alegeSamsung g s2 si nici nu stiu ce cauta Nokia acolo laughing BFT

| George_Daniel_1992_7DDJ a răspuns:

Eu in locul tau as lua un Samsung galaxy s2 mini ca e mai rezistent ca s2 normal

| GeorgeBUHNICI a răspuns:

Iati Nokia Lumia 925, nu te mai lua după zvonuri