| AlexU13 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon simplu, preferabil care sa aiba o baterie buna si daca se poate sa aiba un design asemanator cu Nokia 206 Cyan. Stiti vreun telefon care sa aiba macar una din cerintele mentionate de mine? PLS help, Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Nokia 6700 clasic e cel mai bun telefon simplu, are camera de 5, carcasa metalică, are chiar si 16 milioane de culori, ar mai fi si Nokia C3-01, Samsung primo, Nokia e72, toate acestea sunt din metal