| thebigdog a întrebat:

vreu sa va intreb pe toti cei care aveti telefon prestigio multiphone 8500 daca aveti husa la el, si daca da, de unde pentru ca eu nu găsesc de loc si chiar am nevoie. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Exista huse universale gen" carte"care merg ajustate pe orice telefon.Sistemul de prindere al husei pe telefon este ori cu ventuze ori cu banda dublu adeziva. Daca esti din Bucuresti este un magazin specializat langa oraselul Copiilor pe sos. Oltenitei nr. 58 vis-a-vis de statia de metrou Constantin Brancoveanu in incinta unui supermarket.Acolo gasesti sigur.Sau intra pe www.servicetelefoane.ro si o comanzi de acolo.