| gabriela15gabigaby a întrebat:

Heyy. Am o problema. Azi telefonul meu s-a inchis si cand l-am deschis la loc imi spunea cartela sim inexistenta. Am scos bateria si cartela, le-am pus inapoi si cand am deschis telefonul, aceeasi chestie: cartela sim inexistenta! Va rog ajutati-ma, ce se intampla cu telefonul meu?

3 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Pentru inceput ai putea sa incerci sa vezi daca mai este buna cartela..si sa mai incerci sa pui si alta cartela in telefonul tau.

| gabriela15gabigaby explică (pentru DataSoft):

Este buna caci e pe abonament si tata il plateste si sigur l-a platit de fiecare data, am avut mereu minute.
Azi dintr-o data a inceput sa faca figuri.

| DataSoft a răspuns (pentru gabriela15gabigaby):

Eu ma refeream la sim-ul in sine..nu ca este abonament sau cartela prepay. exista posibilitatea sa se fi magnetizat sim-ul.