| Anghel_Cosmin_1972 a întrebat:

Hi Samsung galaxy s4 active ori Sony z1? justificati raspunsul, fundahappy

Răspuns Câştigător
| valyvali00 a răspuns:

Samsung galaxy pentru ca merge mai bine pe youtobe si la jocuri ...acum e treaba ta ce vrei

2 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Clar Samsung-ul.

Il gasesti si la un pret promotional aici: http://bit.ly/1gymzpZ

| dragos357 a răspuns:

Eu acum as spune Sony XPeria z1 pentru ca are 2 GB RAM si o camera de 20 MP si isi poate apdata versiunea de android pana la 4.4.2 kitkat sau 4.3 jelly bean

Samsung galaxy S4 are 2 GB RAM dar are camera mai mica ( 12 MP) dar este mai inteligent.

Depinde acum de tine si cum il vrei.