| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Am o problemă cu Nokia Asha 200. Ieri toate contactele mele erau în ordinea alfabetică, iar dacă cineva mă suna şi era în lista mea de contacte îmi apărea numele. Azi, contactele nu mai sunt în ordinea alfabetică, ci amestece (A, T, A, N, F), iar dacă cineva mă sună şi este în lista mea, nu-mi apare numele, ci doar numărul! Ce pot face?

1 răspuns:
| HyenaV2 a răspuns:

Aaa, ai de mai multe ori acelasi contact, dupa ce cenzurezi lista dai sortare dupa