| Alexandru_Iosifescu_1984 a întrebat:

Honor 8x sau Honor 10?
Care este mai bun? Și de ce?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9313&idPhone2=9157

Depinde de tine.
Honor 10 are procesor mai nou, deci va fi mai performant, dar Honor 8x are slot MicroSD si baterie mai mare, dar nu are USB C si doua camere ca Honor 10. De asemenea Honor 10 are si incarcare mult mai rapida, 22.5W vs 10W.
Honor 10 e mai mic decat Honor 8x dar e si mai scump.
Sincer nu stiu ce sa-ti zic, aici chiar tine de gusturi.

Vrei un telefon mai mare cu card SD si mai ieftin sau un telefon mai mic fara card si mai performant?

| Alexandru_Iosifescu_1984 explică (pentru Ineys):

Telefon mai mare nu, e ok cum e honor 10, dar e un pic mai scump decât honor 8x aia e faza proastă, și daca se poate să-mi spui tu un telefon bun pentru jocuri, sa faca poze bune, și să raspunda repede la informații, dar la 1000 și un pic de lei.Asta e doar daca vrei, oricum îți mulțumesc pentru răspuns!

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Horror laughing