| GaBBiii a întrebat:

Hristos a înviat! Vreau să îmi cumpăr un LG Optimus Sol şi aş vrea să ştiu dacă se merită sau nu. Aţi avut acest telefon?
Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| JustBlack92 a răspuns:

Adevarat a inviat!
Este bun telefonul, dar eu zic sa te mai gandesti ca au aparut telefoane bune anul acesta si eu zic sa iti ei altul, numai bine.

| AntoSweet a răspuns:

Fratele meu si o prietena diin scoala il au, dar nu au fost prea multumiti de ele.Intr-adevar are un ecran frumos, alaturi de model, dar eu zic sa te mai gandesti iar pe banii aia iti iei unul mai bun.La fratele meu ecranul s-a crapat doar apasand pe ecran...