| Eugeniusu a întrebat:

HTC Desire 620 - Dau funda si vot.
1. Cum schimb limba in romana, in setari este doar engleza si franceza?
2. Cum sa pun sunet la inchiderea si deschiderea telefonului?
3. Cum pot face sa mi se aprinda blitul cand sunt sunat?
4. Cum fac sa-mi afiseze notificarile si mesajele pe ecran cand mi-e inchis?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Trebuie cautat in setari - Language - lb romana. Daca nu este, atunci duci la un service de telefoane pentru schimbarea softului.
2. 3. 4. Cand vei avea limba romana, atunci le vei gasi pe toate in meniul setarilor telefonului.