| cedracumacauti a întrebat:

Http://www.emag.ro/telefon-mobil-samsung-c3222-chat-dual sim-black-31616/pd/ETFT7BBBM/? ref=hp_rec_1
Am si eu o problema: Am bagat cardul de memorie din telefonul Nokia in acel Samsung si am o problema cu melodiile, la muzica mi le arata.....doar in muzica mi le arata pe toate dar la fisirele mele nu arata toate ca zice ca depaseste numarul de caractere. oare ce e aia?
eu vreau sa selectez ca ton de apel o melodie din fisierele mele nu din muzica ca din muzica oricum nu pot pune...

1 răspuns:
| dsdds a răspuns:

Impartele pe PC in mai multe foldere, dupa ar trebui sa mearga FUNDITA?