| caraser a întrebat:

Huawei P20 pro la mana a doua sau Oppo reno 4 lite nou? Vreau un telefon care costa in magazin pana in 1500 lei, insa sa nu fie redmi,pocophone,realme, Samsung, LG, honnor.Sau un telefon la mana a doua in jur de 800 lei?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da cu ce te musca Poco sua Realme? Nu iti place performanta la pret decent?

| DenqOO a răspuns:

Eu nu sunt fun SH. Poate daca as cu cumpara de la cineva cunoscut care a avut telefonul de doua trei luni si vrea sa isi ia ceva mai scump

| mstefan27 a răspuns:

Iphone 7 plus, este foarte bun.