| BurcaTheodor a întrebat:

I am scris lui bongo o singura data si a costat 1, 5€ iar la abonament trebuie să plătesc aproape 8€ ..stie cineva de ce?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca odata ce i ai scris el o sa iti tot dea sms uri in continuu si iti mananca banii

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In primul rand ca este vorba de 1, 5 euro plus TVA, ceea ce inseamna de fapt aproape 2 euro. Apoi trebuie sa stii ca daca mesajul are mai mult de 160 de caractere, va fi despartit (fara ca tu sa vezi) in mai multe mesaje si vei plati pentru fiecare in parte suma respectiva. De asemenea, vei plati si sms-ul primit (adica raspunsul) la acelasi pret.

| Petcu_Denisa_1999 a răspuns (pentru Brigaela):

Mesajul lui sau al nostru?

| Brigaela a răspuns (pentru Petcu_Denisa_1999):

Si al tau si al lui.

| BroascaCuElice a răspuns:

Stii de ce? Deoarece "Teapa, n-ai mai luat teapa?!"