| inconstientu a întrebat:

Imi dati exemplu de un telefon foarte bun si ieftin?

5 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Daca nu te uiti dupa marca, iti poti lua replici la cele mai bune telefoane la jumate de pret.Gasesti pe net. Uite aici un exemplu:http://www.amazon.it/......ef=sr_1_10 s=electronics&ie=UTF8&qid=1400676478&sr=1-10&keywords=clone+smartphone

| inconstientu explică (pentru manuel72):

Nu ma uit dupa marca dar daca e replica e bun? adica daca il iau sa nu se strice repedede.

| manuel72 a răspuns (pentru inconstientu):

Eu am luat unul chinezesc de pe net, l-am platit 78 de euro, are 1 an aproape si-s multumit.

| simpaticro a răspuns (pentru manuel72):

Nu prea cred eu ca clonele ar merita. Cine stie s ar putea strica.

| manuel72 a răspuns (pentru simpaticro):

Si cele originale se strica...Fiecare face cum crede.