| vlad1887 a întrebat:

Imi puteti recomanda si mie un net prin stick mai bunbig grin? raport calitate pret

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am de la Vodafone, sunt multumit de el tinand cont ca stau intr-o regiune joasa(dobrogea). Pretul abonamentului depinde de viteza care o alegi.Eu am viteza medie si platesc 8 eur lunar. Chestia e ca am o limita de viteza (bineinteles ca am nelimitat),. Vreau sa spun ca daca vizitez youtube(pentru ca si asta se descrca),sau descarc prea mult, imi vine un mesaj cum ca am atins limita de conexiune si apoi, daca descarc in continuare, imi scade conexiunea.Dar sunt multumit ca pot naviga, la pretul acesta.

| BlueViP a răspuns:

Cel de la Orange

| claussss a răspuns:

Www.vodafone.ro ia-ti de la ei pretul la 2gb trafic (destul de bine) 35lei