| imihaistoian a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva cel mai bun aspirator raport calitate pret pentru apartament?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am un aspirator "Raketa" fabricat in URSS, cu 60 ani (!) in urma.
Functioneaza perfect.

| gabicoo a răspuns (pentru Bula):

Eu am avut "Buran"!

| IceRope a răspuns:

Electrolux. Este mai scump decât celelalte, dar fiindcă este mai bun decât celelalte.

| CelCareRamaneInUrma a răspuns:

Vezi cele de la rowenta fara sac.Am unul de un an si sunt multumit de el

| Gugustelut a răspuns:

Aspiratorul Ideal... il detin din 74' si inca merge... nu aspira nimic dar merge, garantez, consuma curent la maxim si urla mai ceva ca mama cand venea de la sedinta cu parintii.

Kiss love!