| Dragos_Florin_Veve_1996 a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva un telefon mai bun pana in 500 de lei.Ma intereseaza in special sa aiba o camera buna. Ps: am auzit de un telefon Motorola Droid Razr HD, stie cineva daca e ceva de el? Dau funda celui mai bun raspun!

Răspuns Câştigător
| Chicet a răspuns:

Salut. Da, aces Motorola e bun insa costa mai mult de 500 de lei. Cu banii astia in magazin nu gasesti un telefon care sa faca poze in HD. Gasesti pe siteuri de anunturi Nokia Lumia 625. Filmeaza si face poze HD. Sigilat e 500 de lei si poti negocia. Bafta!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nokia Lumia 520. Telefonul ideal pentru facut o poza doua pentru aia 5 mp face poze chiar decente si nici e chiar asa de scump.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Telefonul Motorola droid razr hd ii bun avand in vedere specificatile deci isi merita toti bani, eu ti-l recomand cu toata placerea.