Întrebare recomandată | Adella05 a întrebat:

Imi recomandati si mie un service de telefoane din Constanta bun si serios? Mi-am spart display-ul telefonului si urma sa il duc la eMAG sa il trimita ei la Depanero insa am citit pareri despre acest service si toata lumea se plange si acum nu stiu unde sa il duc.

1 răspuns:
| alex04041982 a răspuns:

Cauta pe net.service Vodafone, Orange... ofera reparatii contracost, si is de calutate.eu am lucrat cu depanero si mi-au facut lucruri de calitate, nu ai de ce te plange, mai ales daca esti in gara
Ntie