| Ade009 a întrebat:

Imi spuneti si mie ce este aplicatia asta WhatsApp? Cum se foloseste? La ce se foloseste? etc. Mersi. Dau funda :*

5 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Te referi la WhatsApp (Messenger)? este o aplicatie pentru iphone, Nokia si BlackBerry ca un fel de mess numai ca trebuie sa stii doar numarul celui cu care vrei sa vorbesti, si e un fel de mesagerie gratis si poti sa trimiti si poza, filmulete sau sunete etc. Sper ca te-am ajutat :*

| Ade009 explică (pentru DonyHD):

Eu am Samsung galaxy y, merge si pe asta? Si am nevoie de net ca sa trimit? Ca am trimis un mesaj la o prietena de-a mea dar l-a primit cam dupa vreo 3 ore.

| DonyHD a răspuns (pentru Ade009):

Da, cred ca merge, incearca si da ai nevoie de net ca sa o folosesti, si nu mesajul cred ca s-a trimis imediat dar l-a vazut ea cand a intrat sau nu avea ea sau tu net nu stiu sigur. dar eu te asigur ca e buna aplicatia eu o rup in 2 in fiecare zi :d bafta :*

| Ade009 explică (pentru DonyHD):

Mersi laughing :*

Alte răspunsuri