| PopaCatalin26 a întrebat:

În loc să imi gliseze pentru preluarea apelului imi ia comanda prin atingere, mentionez am un s7 edge, ce pot face?

2 răspunsuri:
| TacaPaca a răspuns:

Daca face aşa tot timpul nu este normal, dar cele două se întamplă în condiţii diferite. In momentul în care eşti sunat şi ai telefonul blocat atunci glisezi pentru a prelua apelul. Daca ai telefonul deblocat(umbli pe el) atunci atingi pentru preluare apel.

| PopaCatalin26 explică (pentru TacaPaca):

Da frate am rezolvat o, totul era de la o optiune din setări : ceva cu preluați alarme cu o atingere