| MasterGamer1995 a întrebat:

In ultimul timp ma gandeam sa imi schimb telefonul. Momentan am un Xiaomi Mi Mix 2 de un an si jumatate si ma gandeam sa imi iau un iPhone X la mana a doua, dar sa îl pastrez pentru vreo 2-3 ani de zile. Ce parere aveti? Sa mai astept? Merita sa imi iau un telefon nou in perioada asta?

1 răspuns:
| SiZZer a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri, recomand un Samsung ceva. Dar merita si iphone x, doar sa ai grija sa verifici cam tot la el inainte sa il cumperi, eventual testat la un gsm ceva