| Irinadarian a întrebat:

Incarcatorul original de la Samsung imi incarca telefonul foarte foarte greu. Intr-o ora nici nu incarca macar 15%, iar daca il las peste noapte abia atinge 80%. Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mai întâi resetezi telefonul. Revii la setările din fabrică. Dacă se comportă la fel înseamnă că problema e la încărcător și trebuie să cumperi altul!

| Bizon95 a răspuns:

Schimba-l... daca telefonul nou, mergi la garantie
e clar ca nu are putere

| flixbuster a răspuns:

Verifica la un service gsm incarcatorul sa vezi ce scoate. Uneori primul lucru de verificat (si schimbat) este cablul.

| iKaiju a răspuns:

Sa nu iti mai i-ei teapa

| McGregor788 a răspuns:

Salut, cea mai usoara varianta ar fi sa schimbi mufa USB ( acea mufa care o bagi in telefon ). Daca nu merge nici asa schimba incarcatorul. Ori daca nici asa nu functioneaza incearca sa lasi telefonul inchis cu totul pana se incarca 100%. Am patit exact ca si tine si am incercat toate 3 variantele si am rezolvat. Sper ca ti-am fost de folos